HAKKIMIZDA

Kuruşuluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik. Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur. Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.

Siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerine en avantajlı çözümler ile cevap verirken önümüzdeki yıllarda da sorunsuz hizmet anlayışı ve yerli ürünler ile karşınıza çıkmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

ASG-TEK İNŞAAT olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz...

ASG -TEK İNŞAAT ; " İş Sahibini Arar".

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

ASG-TEK İNŞAAT olarak sorumluluğumuz çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ülkemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hem de takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler;

* Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak,

* Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak,

* Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek,

* Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

A.S.G. İNŞAAT

  • "KENTSEL DÖNÜŞÜM , MİMARİ PROJELERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ"
    ...
  • "GENİŞ İÇ MİMARİ KADROMUZLA... PROJEYE ÖZEL MODERN KONSEPTLER TASARLIYORUZ"
    ...
  • "BİLGİ BİRİKİM VE DENEYİMİMİZLE ORTAK BİR GÜCE SAHİP OLUP SİZ DEĞERLİ DOSTLARIMIZLA BERABER ZİRVEYE ÇIKMAYI HEDEFLİYORUZ"
    ...